W jaki sposób mogę promować swój sklep na portalu Artillo?

Przede wszystkim zachęcamy artystów do poświęcenia kilku chwil na uzupełnienie swojego profilu: napisaniu kilku słów o sobie, o źródle swoich inspiracji, itp. Portal umożliwia promowanie sklepów na kilka sposobów:

Top 10

Na stronie głównej serwisu znajduje się lista Top 10, na którą trafiają najlepsi sprzedawcy i najbardziej popularne produkty. Co trzeba zrobić, by trafić na listę? Przede wszystkim być aktywnym sprzedawcą z jak największą liczbą sprzedanych przedmiotów i pozytywnych komentarzy od kupujących.

"Całusy"

Na listę Top 10 trafiają również najbardziej lubiane i popularne produkty. Każdy zarejestrowany użytkownik portalu Artillo może wysłać po jednym całusie każdemu przedmiotowi, który wpadnie mu w oko. Przedmioty z największą liczbą otrzymanych całusów promowane będą poprzez umieszczenie na liście Top 10.

Polecamy

Na stronie głównej serwisu Artillo umieszczać będziemy zdjęcia najbardziej interesujących według nas przedmiotów. Niewątpliwym atutem przyciągającym wzrok potencjalnych klientów są dobrej jakości zdjęcia produktów, które sprzedajecie. Dlatego zawsze warto wyeksponować swoje wyroby w sposób artystyczny i profesjonalny, ciekawe zdjęcia są kreatywną wizytówką nie tylko Waszego sklepu, ale całego portalu Artillo, a to niewątpliwie przyczyni się do pozytywnej promocji dla obu stron.

Warto odwiedzić

Na stronie głównej Artillo znajduje się również dział "Warto odwiedzić", gdzie wyświetlane będą zdjęcia artystów, którzy wykupili tzw. „kliknięcia”. Dodatkowym atutem takiej promocji jest możliwość śledzenia jej skuteczności na bieżąco. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w dziale pomocy zatytułowanym „Opłaty i prowizje”.

Link do sklepu

Każdy sprzedawca po zarejestrowaniu się na Artillo ma do dyspozycji bezpośredni link do swojego sklepu, który rozesłany wśród np. znajomych może pokierować potencjalnych kupujących bezpośrednio na Wasz profil. Na przykład sklep o nazwie „Ametyst” będzie funkcjonował pod linkiem www.ametyst.artillo.pl .

Do czego służy funkcja "wyślij całusa"?

Jeśli jakiś przedmiot wystawiony na portalu Artillo szczególnie wpadł Ci w oko, możesz nie tylko dodać go do swojej listy ulubionych, lecz również klikając na “wyślij całusa” powiadomić w ten sposób artystę, że jego przedmiot został przez Ciebie zauważony, a jego praca doceniona. Przedmioty z największą liczbą otrzymanych całusów promowane będą na stronie głównej serwisu Artillo na liście Top 10, co jest niewątpliwie miłym wyróżnieniem dla artysty.