Jakie są koszty wysyłki przedmiotów dostępnych na Artillo ?

Pamiętaj, iż koszty transportu zakupionych towarów zawsze ponosi kupujący. Przy każdym produkcie wystawionym na portalu Artillo obok ceny przedmiotu podane są koszty i formy wysyłki. Kupując towar automatycznie godzisz się na podane koszty/warunki dostawy. Całkowita kwota do zapłaty zostanie automatycznie naliczona przez system, również w przypadku zakupu kilku przedmiotów jednocześnie (u jednego artysty).

W przypadku przedmiotów o większym gabarycie (np. meble) radzimy przed dokonaniem zakupu skontaktować się ze sprzedawcą w celu ustalenia kosztów ewentualnej dostawy oraz dostępnych form transportu.

W jaki sposób odebrać zakupiony przeze mnie produkt?

Sprzedawca ma prawo wyboru najodpowiedniejszego środka transportu dla swoich niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju produktów, może to być np. kurier lub za pośrednictwem poczty. Przy każdym produkcie wystawionym na artillo.pl widoczne są koszty transportu, natomiast sposób wysyłki sprzedający może podać w opisie produktu. Możliwy jest również odbiór osobisty, aczkolwiek to już osobista decyzja sprzedającego, czy umożliwia taką formę odbioru swoich rękodzieł.

W wyjątkowych przypadkach, na przykład w przypadku zakupu przedmiotu o większym gabarycie (np. meble, antyki, itp.) może zaistnieć konieczność uzgodnienia przez obie strony (kupującego i sprzedającego) innej, optymalnej formy przesyłki, lub też odbioru osobistego.