Czy mogę zamknąć konto i utworzyć nowe?

Możesz tak zrobić, ale musisz pamiętać, że login i adres poczty elektronicznej może być przypisane tylko do jednego konta. Oznacza to, że przy zamknięciu jednego konta nie będziesz mógł używać tego samego loginu jak i adresu poczty elektronicznej przy utworzeniu nowego. Pamiętaj także, że żadne z informacji przypisane do jednego konta nie mogą zostać przepisane do innego. Po usunięciu konta dane te zostaną przez Ciebie utracone. Aby zamknąć konto skontaktuj się z zespołem portalu Artillo poprzez adres poczty elektronicznej pomoc@artillo.pl lub bezpośrednio przez formularz zgłoszeniowy.

Jak mogę usunąć swoje konto?

Jeżeli jesteś pewien, że chcesz usunąć swoje konto na portalu Artillo, prosimy o kontakt z zespołem portalu poprzez adres poczty elektronicznej pomoc@artillo.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy. Prosimy o podanie informacji o nazwie konta, które ma być zamknięte oraz adresu poczty elektronicznej, które zostało przypisane do tego konta.

Pamiętaj, że raz usunięte konto nie może być utworzone ponownie. Oznacza to, że użyty login zostanie utracony, a adres poczty elektronicznej przypisany do tego konta nie będzie mógł być ponownie użyty przy zakładaniu nowego konta.