Pełna lista tematów pomocy

Dodawanie produktów

Jakie produkty mogę mieć w swoim sklepie?

Artillo jest portalem, na którym można wystawiać do sprzedaży każdego rodzaju wyroby, rękodzieła oraz tkaniny. Wszystkie przedmioty znajdujące się w sklepie muszą być wytworzone przez osobę, która to konto założyła lub w przypadku konta zbiorowego, należy do grona osób nim zarządzających. Można również wystawiać rożnego typu materiały używane do produkcji rękodzieła - może ktoś inny akurat poszukuje takiego materiału.

Portal Artillo nie zezwala na powtórną sprzedaż rękodzieł (tylko osoba, która wykonała dany przedmiot może wystawić go i sprzedać za pośrednictwem portalu Artillo). Produkty masowo produkowane, mimo że mogły być wykonane własnoręcznie, nie mogą być wystawiane - nie w takim celu został stworzony portal. Serwis Artillo ma prawo usuwać ze sklepu użytkownika produkty, które nie spełniają warunków regulaminu - jeśli taka sytuacja wystąpi - opłata za wystawienie takiego przedmiotu będzie naliczona zgodnie z cennikiem.

W jaki sposób wystawić przedmiot na sprzedaż ?

Aby móc wystawiać przedmioty na sprzedaż należy posiadać konto na portalu Artillo.

Jeśli posiadasz już konto, przejdź do sekcji Moje Artillo > Mój Sklep > Produkty i wybierz Dodaj produkt.

Po pierwsze wybierz odpowiednią kategorię dla wystawianego przedmiotu. Wprowadź jego nazwę oraz opis. Uzupełnij pozostałe pola tj. dostępne wymiary, metodę wykonania, użyte materiały itp. oraz podaj słowa kluczowe związane z Twoim produktem, dzięki czemu kupującym łatwiej go będzie znaleźć. Uzupełnij opcje dostawy oraz pozostałe pola i kliknij Kontynuuj. Zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie będziesz mógł zaznaczyć bardziej szczegółowe parametry Twojego produktu. Będzie to bardzo pomocne dla potencjalnych kupujących.

Kolejnym etapem jest dodanie zdjęć przedmiotu. Możliwe jest dodanie czterech zdjęć, w tym jednego zdjęcia głównego. Zalecamy skorzystanie z możliwości wykadrowania zdjęcia w taki sposób, aby przedstawiony na nim przedmiot był jak najlepiej widoczny.

Ostatni etap to wybór kolorów dominujących w twoim produkcie. Kliknij na paletę kolorów wybierając 3 kolory, które definiują Twój wyrób. Ułatwi to kupującym odnalezienie interesujących ich przedmiotów według preferowanych barw przedmiotu.

Po kliknięciu “Zapisz i publikuj” Twój przedmiot zostanie wystawiony na sprzedaż.