Strona główna Wyślij cudowne gratulacje ślubne!

Wyślij cudowne gratulacje ślubne!


Wyślij cudowne gratulacje ślubne!

Wyślij cudowne gratulacje ślubne!

W dzisiejszych czasach bardzo często zdarza się niestety tak, iż z różnych powodów nie możemy być obecni na wyjątkowej w życiu każdego uroczystości ślubnej osobiście, a jednocześnie nie chcemy taką nieobecnością sprawić przykrości Parze Młodej.

Kartki weselne handmade

Ze względu na panującą epidemię oczywiście takie sytuacje spotykają się ze zrozumieniem, ale warto na osłodę przesłać Parze Młodej z okazji ich ślubu niesztampowe podziękowania. Zdecydowanie dobrym pomysłem jest tutaj wyjątkowa kartka weselna, która zdecydowanie wyróżni się na tle tych kupowanych w popularnych sieciówkach.

Ręcznie wykonane kartki ślubne to nie tylko dowód życzliwości, ale również bezpośrednio zaangażowania osoby, która taką kartkę wręcza lub wysyła. Odpowiednia spersonalizowana kartka weselna będzie idealną pamiątką na wiele lat, która z pewnością trafi na jedną z kart ślubnego albumu.

Boxy weselne ręcznie robione

Jeżeli jednak chcesz poza wysłaniem lub wręczeniem kartki z życzeniami przekazać Młodej Parze również jakiś drobny upominek, to tutaj idealnie wpisze się obserwowany od kilku lat trend wręczania ręcznie wykonanych pudełek weselnych. Ten prezent zdecydowanie polecamy osobom, które mają pomysły na spersonalizowanie kilku kart - to idealny sposób na przypomnienie Państwu Młodym wspólnie spędzonych chwil czy wyjątkowych sytuacji z przeszłości jak również humorystyczne przekazanie życzeń na szczęśliwą przyszłość.