Strona główna Wyszukiwarka prezentów


Prezenty na ślub
Prezenty na ślub

Ślub to niezwykle ważny moment w życiu dwójki osób. Od tego dnia stają się bowiem już formalnie rodziną, nawet jeżeli przed tym dniem już w ten sposób żyli. Po ślubie małżonkowie noszą już jedno nazwisko, w pewnym sensie symbolicznie stają się jedną całością. To bardzo podniosła chwila i przygotowania do niej trwają zwykle długą i wiążą się z dużym napięciem emocjonalnym. Sam ślub zaś to wielka radość, której wyrazem jest najczęściej wesele. Zaproszeni goście, chcąc uczcić ten moment ze swoimi bliskimi, również bardzo się do tego przygotowują. Chodzi nie tylko o kreacje weselne. Bardzo starannie dobierany jest również na tę okoliczność prezent dla młodych. A co najlepiej sprawdzi się, jako prezent na ślub?

Pomysły na prezent ślubny

Pomysły na prezent ślubny mogą być bardzo różnorodne. Począwszy od typowo praktycznych robotów kuchennych i żelazek, poprzez dowcipne i żartobliwe, aż po spersonalizowane prezenty, które z czasem staną się niezwykłą pamiątką, do której młodzi będą z ochotą wracali. Bardzo dobrze sprawdzają się tutaj upominki ręcznie robione. Mamy jednak świadomość, że nie każdy ma i czas, i zdolności manualne, które pozwoliłby na przygotowanie tego rodzaju podarunku. Właśnie dlatego zgromadziliśmy w serwisie Artillo wiele różnorodnych prac artystów. Wszystkie są ręcznie wykonane, piękne i wyjątkowe. Wystarczy przejrzeć naszą stronę by zyskać wiele inspiracji i wybrać odpowiedni upominek dla pary młodej. Wśród podarunków, które zdecydowanie zasługują na uwagę są te, które bezpośrednio nawiązują do uroczystości. Są to między innymi exploding box, które po otwarciu się niejako rozpadają ujawniając swoją zawartość. Udekorowane w jasne barwy, obrączki i wizerunki młodych będą świetnym dodatkiem do głównego prezentu, który chcemy wręczyć. Atrakcyjną propozycją dla młodych może być również plakat na ścianę oprawiony w ramki. Zaprojektowany przez zgromadzonych w serwisie artystów może zostać spersonalizowany. Będzie przypominał młodym o tym niezwykłym dla nich dniu. Na plakacie mogą się znaleźć wizerunki młodych, data ślubu i inne osobiste informacje. Będzie nie tylko cieszył oko, ale z pewnością nie raz wzruszy także małżonków, gdy będą na niego zerkali.

Jaki prezent ślubny wybrać

Przeglądając zgromadzone w serwisie propozycje, może się okazać, że trudno jest wybrać ten jeden jedyny, który będzie najwłaściwszy. Wszystko dlatego, że upominki te są niezwykle piękne i w zasadzie każdy może być odpowiedni. Stając przed takim wyborem warto się zastanowić, który spodobałby się młodej parze. To ich dzień, ich święto i należałoby kierować się właśnie ich upodobaniami przede wszystkim. Jeżeli Młodzi lubią prezenty o charakterze żartobliwym, to można wybrać dla nich śmieszne figurki z symbolem pary młodej, kubki dla małżonków czy podpisane poduszki. Jeżeli młodzi lubią bardziej praktyczne podarunki, to można tutaj swoją uwagę zwrócić na ręcznie wykonane pościele czy naczynia, które będą mogły być potem wykorzystywane w codziennym życiu. Oczywiście, wszystkie sugerowane przez nas prezenty to wyłącznie drobne podarunki, dodatki do czegoś większego. Obecnie młodzi sugerują na swoich zaproszeniach, co byłoby im najbardziej przydatne i warto iść za tą sugestią. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by dorzucić też coś od siebie.