Strona główna Prezent na dzień babci i dzień dziadka

Prezent na dzień babci i dzień dziadka


Prezent na dzień babci i dzień dziadka

Prezent na dzień babci i dzień dziadka

Prezent na dzień babci i dzień dziadka

Każdy z nas ma na świecie ukochane osoby - dziadkowie należą właśnie do grona tych osób, które są nam najbliższe i kochają nas bezinteresownie. Dlatego właśnie szukamy nietypowych pomysłów na upominek, który będzie przez długi czas przypominał babci i dziadkowi, iż są dla Ciebie wyjątkowi.

Jeżeli nie macie możliwości osobiście w tym dniu być blisko babci i dziadka to dobrym pomysłem będą ręcznie wykonane kartki, które pokażą im jak ważnymi osobami są w Twoim życiu. Bardzo fajnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Babci wydaje się również przepiśnik ręcznie wykonany - wiadomo, że najlepiej na świecie gotują babcie, a ich przepisy są bardzo często przechowywane tylko w głowie lub na luźnych kartkach. Taki przepiśnik może pozwolić na dużo lepszą organizację w kuchni.

Wyjątkowe kubki dla babci i dziadka to prezent, który będzie trafiony zawsze - bo czy jest ktoś, kto nie lubi kubków? No właśnie, nie ma. Znajdziesz tutaj ręcznie robione zarówno klasyczne malowane kubki jak i sporo kubków z dedykacjami dla dziadków czy wesołymi obrazkami.