Niepowtarzalne produkty handmade

Często wyszukiwane:

Popularne butiki:

Czy masz na myśli:

Strona główna DIY Prezenty na Mikołaja dla dzieci

Prezenty na Mikołaja dla dzieci

Mikołajkowe oczekiwania większości dzieci są dość przewidywalne. W naszym krótkim przeglądzie pomysłów na prezenty, zdecydowaliśmy się zaproponować kilka zabawek do przytulania.

Z przyjemnością obserwujemy coraz większą popularność zabawek szytych z materiału lub dzierganych z nici albo włóczki. Warto pomyśleć o takich zabawkach jako pomysłach na prezenty dla dzieci. Artillo.pl jest ich prawdziwą skarbnicą, więc z żalem przedstawiamy tylko/aż kilka propozycji. 

zabawka pluszowa piesek

Cudowny, atletyczny dog niemiecki. Niezwykle przyjemny w dotyku, bo uszyty z aksamitu. Na pewno będzie wiernym i posłusznym towarzyszem dziecięcych zabaw. 

mis z welny

Czy w dzieciństwie można obyć się bez misia? Pewnie można, ale dzieciństwo z misiem jest zdecydowanie przyjemniejsze. Na początek więc proponujemy misia kieszonkowego, którego można wszędzie nosić ze sobą. 

mis w kratke

Miś w kratkę to już zdecydowanie większy egzemplarz, który raczej powinien zamieszkiwać dziecięcy pokój. 

mis szmacianka

Miś futerkowy jest najbardziej zbliżony do oryginału, czyli poczciwego pluszaka. Można się do niego przytulić, wymiętosić, wytarmosić, a on zawsze będzie pełen oddania i gotowy na wszelkie próby wytrzymałości. 

czapeczka mis

A jeśli dziecko posiada już misia, to można sprawić mu uroczą czapkę z misiem!

Teraz czas na prezenty dla dziewczynek, czyli lalki.

lalka szmacianka

lalka szmacianka

Blondynka i brunetka, piękności z tej samej pracowni. Zwróćcie uwagę, jak niesamowicie starannie wykonane są te lalki, wszystkie maleńkie szczególiki potraktowano z wielkim pietyzmem. Blanka i Maryna mają liczne, równie doskonałe rodzeństwo (Iga, Mela, Natasza, Klementyna, Karolinka itd.) i każda z tych lalek będzie idealnym prezentem na Mikołajki.

lalka do zawieszenia

Słodka, urocza lalka o bezpretensjonalnej urodzie. Może być używana do zabawy albo służyć jako dekoracja dziecięcego pokoju, np. powieszona na ścianie (ma 53 cm wzrostu). 

posciel dla lalki

Lalka Fruzia, zmęczona po całym dniu zabawy, z pewnością chętnie położy się w swojej własnej pościeli. I lalę i pościel można co prawda kupić osobno, ale w zestawie są o wiele tańsze niż kupowane oddzielnie.  

Z braku miejsca pominęliśmy wszelkie smoki, liski, kotki, osiołki, sowy, gry planszowe, zabawki edukacyjne itp. przygotowane z myślą o tym, aby w mikołajkową noc wylądować pod poduszkami lub w specjalnie przygotowanych do tego skarpetach. Serdecznie zachęcamy jednak do obejrzenia całej oferty artillo.pl. Naprawdę jest z czego wybierać!