Strona główna Bajkowy świat dziecka

Bajkowy świat dziecka


Bajkowy świat dziecka

Bajkowy świat dziecka

Cudowne, kolorowe i przepełnione wzorami lub motywami z ulubionych bajek dziecka - właśnie tak powinny wyglądać dekoracje we wnętrzach najmłodszych. Poszukaj razem z nami inispiracji na wykończenie pokoju dziecięcego. Z wyjątkowymi projektami dostępnymi w naszych butikach to czysta przyjemność!

Wymarzony pokój dziecka

Niezależnie od wieku dziecka bardzo ważne jest, aby przestrzeń, która go otacza była kolorowa i wspomagała jego rozwój na danym etapie życia. Dla rozwoju w pierwszej fazie życia niezwykle ważne są różne tekstury, kolory oraz kształty - pamiętaj, że to nie tylko kwestia zabawek, ale również odpowiednio dobranych dekoracji do pokoju. Ręcznie robione ozdoby w pokoju dziecięcym pozwolą stworzyć przytulną i bezpieczną atmosferę, a jednocześnie wprowadzą najmłodszych w bajkowy świat.

Wyjątkowe dekoracje do pokoju dziecięcego

Każdy z nas z pewnością doskonale pamięta czas, kiedy uczył się rozpoznawać godzinę na zegarku. Kolorowy dziecięcy zegar z ulubionym motywem Twojego dziecka będzie idealnym prezentem, który potrafi odmienić całkowicie pokój, a jednocześnie będzie to dodatkowa motywacji do nauki godzin. W ofercie naszych Projektantów znajdziecie zarówno idealny do chłopięcego pokoju zegar z motywem kosmicznych rakiet, samochodów czy pociągów. Dla dziewczynek znajdziesz tutaj natomiast piękny różowy zegar z jednorożcem, misiami czy modną od kilku sezonów sówką.

Idealne dekoracje na biurko pierwszoklasisty

Twoje dziecko rozpoczyna swoją przygodę w szkole czy przedszkolu? Podaruj mu w tym wyjątkowym czasie ręcznie robione akcesoria szkolne, co będzie personalizowane - pamiętaj, że piękne, ręcznie wykonane drobiazgi nie tylko będą teraz dobrze służyć, ale zostaną również fajną pamiątką na lata. Worki do przedszkola, ręcznie robione pudełka na kredki czy plany zajęć z ulubionym motywem najmłodszych pomogą im z przytupem wkroczyć w świat starszych dzieci.