Strona główna Strefa sprzedawcy Weryfikacja konta bankowego – szybkie i pewne transakcje

Weryfikacja konta bankowego – szybkie i pewne transakcje

Wprowadziliśmy już wiele zmian, dzięki którym korzystanie z Artillo jest wygodniejsze i bardziej intuicyjne. Pora na kolejną z nich. Weryfikacja naszego konta bankowego PayU eliminuje wiele problemów, z którymi użytkownicy portalu spotykali się do tej pory. Wykonanie kilku prostych czynności umożliwi znaczne rozszerzenie możliwości każdego butiku i ograniczenie do absolutnego minimum czasu oczekiwania na płatność oraz formalności. Ten system znalazł już uznanie w innych serwisach internetowych podobnych do Artillo, teraz zagości również u nas.

weryfikacja konta PayU

Po co weryfikować konto bankowe?

System PayU, o którym pisaliśmy w poprzednim wpisie, jest stabilny oraz gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa płatności, do jego zalet nie trzeba nikogo przekonywać. Aby w pełni cieszyć się z możliwości, które nam daje, musimy jednak dopełnić kilku formalności. Nie musimy się niczego obawiać – wszystkie procedury są niezwykle proste i wymagają naszego minimalnego zaangażowania. Najważniejszym punktem podczas weryfikacji konta w PayU jest wprowadzenie danych. To dzięki tej czynności system powiąże automatycznie numer konta z naszym butikiem i umożliwi nam otrzymywanie błyskawicznych płatności. Ten krok jest obowiązkowy – warto jak najszybciej go zrealizować, aby móc cieszyć się pełnią możliwości PayU.

Jak zweryfikować konto?

W zakładce „PayU aktywacja konta” wprowadzamy wszystkie niezbędne dane – nasze imię, nazwisko, adres oraz numer konta bankowego, jeśli jesteśmy firmą to również musimy to zaznaczyć. Wybieramy także instytucję, w której posiadamy rachunek. Uwaga! Te informacje muszą zgadzać się z tymi, które podaliśmy w czasie zakładania konta w banku. Po przejściu dalej musimy zweryfikować konto – dzięki temu PayU upewni się, że konto należy do nas i świadomie rozpoczynamy współpracę z systemem. W tym celu przelewamy na rachunek serwisu 1,00 zł. Po poprawnej weryfikacji konta PayU zwraca środki na nasze konto. Otrzymamy je także w przypadku nieudanej próby weryfikacji.

Co zyskujemy?

Oprócz możliwości wymienionych we wcześniejszym artykule, otrzymujemy znacznie więcej. Przede wszystkim ułatwiamy robienie zakupów na Artillo – nie będzie już multikoszyków, wymuszających dokonywanie transakcji oddzielnie u każdego Projektanta. Od teraz klienci portalu wygodnie będą mogli kupować w wielu butikach naraz, opłacając je jednym przelewem internetowym. Co zyskują sprzedawcy? Czas i pieniądze. Projektanci błyskawicznie zostaną poinformowani o wpłacie. System gwarantuje nam również pełne bezpieczeństwo. Nie musimy się także obawiać o to, że podaliśmy błędny numer konta bankowego – to zostało sprawdzone w procesie weryfikacji.

Zmiana pojawi się na koncie już we wtorek (20.12) każdy logujący się do konta projektant będzie automatycznie przekierowywany do weryfikacji konta.