Niepowtarzalne produkty handmade

Często wyszukiwane:

Popularne butiki:

Czy masz na myśli:

Strona główna DIY Kartki świąteczne handmade

Kartki świąteczne handmade

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jest kilka elementów, bez których nie potrafimy poczuć wyjątkowej, świątecznej atmosfery. Jednym z nich są kartki świąteczne. Chociaż tradycyjna poczta odchodzi już do lamusa, nasze skrzynki pocztowe powinny wypełnić się kartkami z pięknymi życzeniami i najszczerszymi wyznaniami. Sklepy rozpieszczają nas tysiącami dostępnych wzorów i modeli. Chociaż regały uginają się od ciężaru tego typu papeterii, wyjątkowej i oryginalnej kartki raczej nie znajdziemy na sklepowej półce. Zależy nam przecież na tym, aby była jedyna w swoim rodzaju i dostosowana do naszych oczekiwań. Właśnie dlatego warto skorzystać z bogatej oferty rękodzielników zrzeszonych na Artillo. Decydując się na jedno z tych rozwiązań zyskujemy pewność, że nasi bliscy będą w stu procentach urzeczeni i zaskoczeni oryginalną oraz nieszablonową formą.

kartki świąteczne Artillo

Scrapbooking na topie

Często nie doceniamy ozdób wykonanych metodą Scrapbookingu - zupełnie niesłusznie. Wykorzystując tę technikę można osiągnąć naprawdę wspaniałe efekty. Artyści Artillo każdego dnia tworzą oryginalne i wyjątkowe artykuły, które zachwycą każdego, niezależnie od wieku i preferencji.

kartka z sercem Artillo

Wielokrotnie powtarzamy, że w proces powstawania wszystkich przedmiotów dostępnych na Artillo włożono zdecydowanie coś więcej, niż pracę i talent. Sekretnym składnikiem, który sprawia, że wszystkie propozycje dostępne w serwisie są tak wyjątkowe, jest serce. Kartki z sercem to własnie takie rozwiązanie - każda jest wyjątkowa, każda została stworzona z myślą o osobie, która kiedyś znajdzie ją w swojej skrzynce pocztowej. Kartki z sercem to coś więcej niż zwykłe pocztówki - właśnie dlatego warto je wybrać.

koliber art kartki Artillo

Czasy się zmieniają, a niektóre rzeczy nie chcą się poddać jego upływowi. W pracowni Koliber Art doskonale zdają sobie z tego sprawę. To nie oznacza jednak, że tradycją nie można się bawić, albo odnajdywać dla niej zupełnie nowe zastosowania. W tym butiku, oprócz klasycznych kartek bożonarodzeniowych, odnajdziemy także zupełnie niestandardowe rozwiązania, wykonane metodą scrapbookingu - śmieszne zawieszki i bileciki dodadzą uroku wieczerzy wigilijnej. Kartki z tej pracowni mogą także stać się pełnoprawnymi prezentami - są piękne i gustowne, wypukłe elementy oraz nieszablonowe materiały z pewnością zachwycą obdarowywaną osobę. Taki dodatek stanie się świetnym elementem wystroju wnętrza i będzie dodawał mu blasku przez długie lata.

kartki Myk studio Artillo

Żyjemy w XXI wieku i powinniśmy poszukiwać nowoczesnych i nieszablonowych rozwiązań. Właśnie takie daje nam Myk Studio. Oryginalne nadruki są niezwykle efektowne i estetyczne. Pozwolą nam na nowo odkryć magię świąt i cieszyć się nimi wraz z bliskimi. To okres szczególnej radości, nie musimy być więc śmiertelnie poważn. Dzięki tym ozdobom nabierzemy odpowiedniego dystansu i spojrzymy na świąteczną rzeczywistość z zupełnie innej perspektywy.

kartki papierowy pokój Artillo

Papierowe ozdoby potrafią dodać uroku każdej przestrzeni. Aby osiagnąć jak najlepszy efekt, warto zwrócić się do specjalistów. Papierowy pokój to gwarancja piękna i niepowtarzalnej stylistyki. Każda kartka jest wyjątkowa, każda jest owocem długoletniego doświadczenia i zaangażowania w tworzenie wyjątkowych ozdób. Wszyscy, niezależnie od wieku i preferencji, znajdą tu coś dla siebie.

Parallel world kartki Artillo

Nowoczesne rozwiązania zaskakują i pozwalają nam czerpać pełnymi garściami z piękna tradycji. Właśnie takie są kartki, które powstały w pracowni Parallel world. Wszystkie nadruki są oryginalne i nieszablonowe. Taki prezent stanie się prawdziwym zaskoczeniem dla miłośnika sztuki i odważnych rozwiązań. Będzie także znakomitą dekoracją dla urządzonego w nowoczesnym stylu pokoju.

Silesia art kartki

Odważna, nowoczesna stylistyka ma bardzo różnorodne oblicza. Jedno z nich prezentuje pracownia Silesia Art Lab, która zachwyca swoim podejściem do grafiki i kaligrafii. Ciekawe motywy, nieszablonowe wzornictwo i niebanalna kolorystyka sprawią, że kartki świąteczne pochodzące z tego butiku zachwycą każdego miłośnika sztuki współczesnej, ale nawet zadeklarowany tradycjonalista znajdzie w nich coś dla siebie.

kartka Variatka handmade

Na koniec wracamy jeszcze do bardziej tradycyjnego ujęcia. Kartki Vairatki to klasyka w najlepszej odsłonie. Autorka odkrywa przed swoimi gośćmi uroki scrapbookingu. Niezwykle misternie wykonane ozdoby staną się doskonałym prezentem na Boże Narodzenie. Powinny znaleźć się w skrzynce pocztowej bliskich nam osób i dać im chwile radości i rodzinnego ciepła.