Strona główna Święta w stylu handmade!

Święta w stylu handmade!


Święta w stylu handmade!

Święta w stylu handmade!

Strefa świąteczna w galerii rękodzieła!

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, które jak wiadomo są dla nas wszystkich bardzo szczególnym okresem w roku. Mimo coraz rzadszego widoku białego śniegu za oknami to jednak w powietrzu czuć zapach pomarańczy i korzennych ciastek, a na myśl o pierwszej gwiazdce nastroju wyraźnie się uspokaja.

Bombki świątecznie ręcznie malowane

W ostatnich latach zalewa nas z każdej strony mnóstwo niezwykle podobnych do siebie ozdób świątecznych, które kupić możemy w każdym markecie. Chcesz jednak, żeby Twoje święta były wyjątkowe i niepowtarzalne? Warto wtedy pomyśleć o ręcznie robionych ozdobach świątecznych - cudowne wzory, nienaganne wykonanie i przede wszystkim świadomość, iż za tak wykonaną ozdobą stoi konkretny człowiek, artysta, rękodzielnik. Ktoś włożył mnóstwo serca i pracy w to, aby bombka świąteczna malowana ręcznie czy świąteczna girlanda handmade sprawiała, że na Waszych ustach w święta gościć będzie uśmiech.

Ręcznie tworzne kartki bożonarodzeniowe

W tym roku nie będziesz mógł spotkać się z bliskimi osobiście, a masz świadomość ulotności rozmów telefonicznych czy połączeń wideo za pośrednictwem Internetu? Zrób kilka kroków wstecz i wyślij klasyczną, ale ręcznie wykonaną kartkę świąteczną. W naszej galerii rękodzieła znajdziesz kilkudziesięciu różnych projektantów - ich prace charakteryzują się odmiennym podejściem - różne style i techniki są gwarancją tego, iż znajdziesz coś, co będzie wyrażało Ciebie.